Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

52. zgłoszenia do Rajdu Opolskiego

1. Rajd Opolski już w najbliższą sobotę. Do szóstej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska zgłosiły się 52 załogi. Stawkę otwierają liderzy cyklu, Szewczyk i Wilk (Honda Civic Type-R). W takich samych rajdówkach pojadą także Lesiak i Biernot oraz Kwieciński i Dwornik.

Hondy Civic klasy K3 przywiozą m.in. Baran i Paciej oraz Różycki i Słaboń. Numer pięć otrzymali Jurasz i Miklasiński (Renault Clio Sport), sześć Kostka i Pochroń (Honda Civic). W pierwszej dziesiątce listy znaleźli się jeszcze Borowiecki i Przybyłek (Honda Civic Type-R) oraz reprezentanci RO4-31, Żarnowski/Ozga (Subaru Impreza GT) oraz Ratajczyk i Szcześniak (Mitsubishi Lancer).

Łącznie w K4 zgłosiło się czternaście załóg, w K3 dwanaście. Dwie załogi w RO4-31, R i OPEN, jedna w klasie Legend. Aż jedenaście załóg w Pucharze Peugeot/Citroen, trzy w Pucharze Cento Rally. Pięć załóg w klasie Gość, na czele z Mularczykiem (Fiat Grande Punto), Robertem Mąsiorem (Mitsubishi Lancer) i Adamem Zdebelem (Peugeot 208).

Zobacz listę zgłoszeń
Do Góry