RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

38. Rajd Podlaski 2019 – lista zgłoszeń otwarta!

Pierwsze w tym roku szutry na ziemi podlaskiej odbędą się 18-19 maja w randze rajdu okręgowego (RO) i Super KJS. W sobotę przewidziane są OA i BK, zapoznanie załóg z trasą oraz ceremonia startu rajdu. W niedzielę nastąpi główna część zawodów.

Pierwsze załogi wystartują już o 9.30 na dobrze znane odcinki specjalne tj.: Glejsk, Straszewo, Zubry (Gmina Gródek) i Niewodnica Narg.- Kolonia (Gmina Juchnowiec Kościelny). Załogi Super KJS mają tę samą trasę do przebycia z wyjątkiem próby Glejsk. Zawody wieńczy Ceremonia mety również na Rynku Kościuszki i Placu Jana Pawła II. Łącznie przewidzianych jest 46 km odcinków specjalnych dla załóg licencjonowanych (RO) oraz ponad 30 km dla SKJS.
38. Rajd Podlaski został objęty Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Białostockiego Pana Jana Bolesława Perkowskiego, Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Pana Krzysztofa Marcinowicza oraz Wójta Gminy Gródek Pana Wiesława Kuleszy.

W celu zachęcenia nowych załóg do wzięcia udziału w imprezie, przewidzieliśmy promocję na wpisowe  opisaną w Regulaminach Uzupełniających. 😊

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 maja do godz. 24:00. Więcej informacji na stronie www:http://rajdpodlaski.pl/  oraz można pisać do organizatorów na adres e-mai – biurorajdu@ap.bialystok.pl

Zachęcamy serdecznie do zgłaszania się i do zobaczenia już niedługo na trasie!
Do Góry