Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

33 zgłoszenia do Podlaskiego Rally Sprintu

fot. Łukasz Stukan

W okolicach Białegostoku rozegrana zostanie finałowa, szósta runda Szuter Cup 2016 – Podlaski Rally Sprint. Zawody odbędą się 15. października i zgromadzą na starcie 33 załogi.

Czub listy stanowi szesnaście zgłoszeń w klasie Gość. W Gość AWD pojadą Staniszewski/Rozwadowski, Raczkowski/Pleskot i Kasperczyk/Syty (Fordy Fiesta R5). Mitsubishi Lancery przywiozą duety Stolarski/Struk, Żarna/Włoch, Nowicki/Martynek, natomiast Subaru Imprezy Oleksowicz/Sadowski, Woszuk/Brejlak i Bartoś/Zatoński. Fordem Fiestą Proto pojadą Zapała i Gwiazda. Gość RWD to cztery załogi w BMW: Poletyło/?, Bubik/Lipski, Skóra/Majewski i Omlet/Lewandowski. Typa z Wachem (Ford Fiesta) oraz Mielniczyn z Leśniakiem (Opel Kadett) rywalizować będą w klasie Gość FWD.

Pięć zgłoszeń w klasie OPEN: Mitsubishi Lancerami Evo IX pojadą Polak/Mroczkowski oraz Gołębski/?. Z Subaru Imprez korzystać będą Skiba/Wyszkowski i Teter/Grzywaczewski, natomiast do BMW 320 wsiądą Żydak i Sciciński.

Dwanaście pozycji liczą klasy K2 (pięć zgłoszeń) i K1 (siedem). Hondami Civic pojadą duety Skuracz/Milewska, Chrzanowski/Binięda, Dudziński K./Lipiński, Konopiński/Iwon. Z Oplów Astra korzystać będą Abramowicz/Miklaszewski i Dudziński P./Mrozowska, w BMW 318 IS pojadą Jankowski i Rochna. Listę uzupełniają Pajka/Dzienis (VW Polo), Zagon/Zakrzewski i Nazaruk/Gnatowska (Renaulty Clio), Litwińczuk i Kaczmarek (Seat Ibiza) oraz Szumski/Gorący (Suzuki Swift Sport).

Zobacz listę zgłoszeń
Zobacz aktualny harmonogram czasowy

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry