Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

33 załogi na liście zgłoszeń Rajdu Warmińskie Szutry

Druga runda tegorocznego cyklu Szuter Cup przyciągnęła do siebie trzydzieści trzy załogi. Wśród nich zobaczymy trzy Fiesty R5, prowadzone przez załogi Chuchała / Sadowski, Kasperczyk / Syty oraz Staniszewski / Rozwadowski. Oprócz nich w klasie Gość AWD pojadą także Stolarski i Struk, Kocik i Rybak-Ostojski oraz Woszuk i Brejlak.

W klasie Gość RWD zobaczymy pojedynek dwóch BMW. Z numerem siódmym pojadą Bubik z Korzeniewskim, a numer ósmy na swoje auto naklei Paweł Poletyło. W Gość FWD zgłosili się Kurp / Momot, Pajka / Dzienis, a także Mielniczyn / Leśniak. 

Klasa Open to siedem załóg, wśród których znaleźli się m.in. Sebastian Teter i Bożydar Grzywaczewski, Marek Roefler i Marek Bała czy Krzysztof Skiba i Andrzej Tomaszewski.

Klasę K2 otwierają załogi Dudziński / Biniędai oraz Skuracz / Mielewska. Za nimi rozstawiono Adriana Pawłowskiego z Mateuszem Pawłowskim, Wiktora Matuszewskiego z Joanną Szymków, Dariusza Konarskiego z Łukaszem Zapartem i Karola Szumskiego z Jakubem Witczakiem. 

W K1 rywalizować będzie ze sobą dziewięć załóg. Wśród nich znaleźli się m.in. Wiesław Zagon z Markiem Zakrzewskim oraz Radosław Perkowski z Robertem Dąbkowskim.

Pełną listę zgłoszeń znajdziesz tutaj.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry