Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMPo

3. Rajd Kwidzyński już w ten weekend

Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego po raz kolejny zaprasza na Rajd Kwidzyński. To już trzecia edycja tego wydarzenia, które na stałe wpisało się w lokalny kalendarz imprez. Zawody odbędą się w dniach 14-15 kwietnia.

Podobnie jak w zeszłych latach, część sportowa rajdu zaliczanego do cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza, rozpocznie się od widowiskowego sobotniego prologu w samym centrum miasta. Rozpoczęcie głównej części zaplanowane jest na godzinę 18:45, jednak wcześniej odbędą się atrakcje towarzyszące oraz będzie możliwość odwiedzenia zawodników i ich pojazdów w parku przedstartowym przy ul. Gdańskiej.

W niedzielę załogi przystąpią do najbardziej wymagającej części. Będą rywalizować o cenne sekundy, które mogą okazać się niezwykle ważne zarówno w klasyfikacji rajdu, jak i klasyfikacji rocznej całego cyklu RSMPo. Zmagania odbywać się będą w kategoriach Rajdu Okręgowego i SuperKJS.

Dla kibiców przygotowano specjalną mapkę dostępną na stronie rajdu. Pozwala ona na lepszą nawigację między odcinkami i punktami charakterystycznymi. Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców odbędzie się na deptaku przy ul. Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy zarówno do udziału, jak i czynnego kibicowania wszystkim uczestnikom.
Szczegóły na stronie internetowej oraz na profilu Fb.
Do Góry