Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

2. Rally SKARS (OS 3-4): Drapikowski powiększył przewagę w SKJS

Fot. Bartek Żywarski

Damian Kostka i Paweł Pochroń wciąż niepokonani w RO! Na OS 3 załoga Hondy Civic wyprzedziła o 4,9s Sordyla i Korzeniowskiego i o 8,1s Bojanowskiego i Ksyta. Trzecia załoga odcinka awansowała na trzecie miejsce w klasie, spychając na piątą pozycję Winnickiego Radeckiego. Czwarty odcinek specjalny Kostka i Pochroń wygrali z przewagą 4,5s nad Ciomborem i Boryckim. Oesowe podium uzupełniła załoga Sordyl / Korzeniowski (+5,9s). Po czterech odcinkach specjalnych przewaga liderów wzrosła aż do 20,3s!

Na drugiej pętli liderzy SKJS, Damian Drapikowski i Adrian Mroszczyn potwierdzili swoją świetną formę. Kolejne dwa oesowe zwycięstwa pozwoliły im umocnić się na prowadzeniu, mając 17,2s przewagi nad kolejną załogą. Na OS3 Wiatrak i Wiatrak stracili do zwycięzcy 0,7s, a 0,3s za nimi uplasowali się Tomasz Gucwa i Marcin Małek, którzy na następnym odcinku wyprzedzili ich o 3,3s. W generalce drugie miejsce z przewagą trzech sekund zajmują Gucwa i Małek.

Na czwartym odcinku specjalnym w klasie Gość Robert Kufel i Tomasz Siwak przerwali dominację Niewiteckiego i Gleixnera i wyprzedzili ich o 4,1s. W generalce ich przewaga jest jednak wciąż niezagrożona – wynosi teraz ponad pół minuty.

Czwarty odcinek specjalny został przerwany po wypadku załogi Marchewka / Marchewka. Pilot został przewieziony do szpitala.

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.
Do Góry