Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

1. Rally Pickup Design (OS 3-4): Drapikowski i Mroszczyk prowadzą w SKJS

Druga pętla 1. Rally Pickup Design już za nami. W RO na trzeciej próbie sportowej serię zwycięstw Babraja i Majewskiego przerwali jadący Mitsubishi Lancerem Kacper Terlikowski i Marcin Grabski. Na następnej próbie liderzy RO przypomnieli jednak o swojej dobrej formie i zapisali na swoje konto najlepszy czas. Po pętli Babraj i Majewski prowadzą z przewagą 16,3s nad Terlikowskim i Grabskim oraz 37,4s nad Gazdą i Mikuliszynem.

Na trzecim odcinku najlepszy czas w SKJS uzyskali Tomasz Gucwa i Marcin Małek. Na sześciokilometrowym odcinku Hilly odpowiedzieli im Drapikowski i Mroszczyk, którzy liderują w SKJS. 16,2s za nimi znajdują się Gucwa i Małek. Podium uzupełniają Igor Bartołd i Paweł Wiśniewski (+24,6s).

Dwa razy z rzędu na drugiej pętli najszybsi wśród Gości byli Jerzy Suder i Krzysztof Świstak w Mitsubishi Lancerze. Straty poniesione na pierwszej próbie sprawiają jednak, że załoga ta znajduje się dopiero na szóstym miejscu. Na pierwszym miejscu znajdują się Grzegorz Dudek i Grzegorz Bieniek. Dalej znajdują się Kokoszka i Szwed (+13,6s) oraz Sobczak i Koprowski (+26,4s).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.
Do Góry