Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
Przyszłość Rajdu Walii nie jest pewna. W kalendarzu pojawi się Irlandia Północna?
Szef Hyundai Motorsport zadowolony z postawy Sebastiena Loeba w Chile
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

1. Rally Pickup Design (OS 3-4): Drapikowski i Mroszczyk prowadzą w SKJS

Druga pętla 1. Rally Pickup Design już za nami. W RO na trzeciej próbie sportowej serię zwycięstw Babraja i Majewskiego przerwali jadący Mitsubishi Lancerem Kacper Terlikowski i Marcin Grabski. Na następnej próbie liderzy RO przypomnieli jednak o swojej dobrej formie i zapisali na swoje konto najlepszy czas. Po pętli Babraj i Majewski prowadzą z przewagą 16,3s nad Terlikowskim i Grabskim oraz 37,4s nad Gazdą i Mikuliszynem.

Na trzecim odcinku najlepszy czas w SKJS uzyskali Tomasz Gucwa i Marcin Małek. Na sześciokilometrowym odcinku Hilly odpowiedzieli im Drapikowski i Mroszczyk, którzy liderują w SKJS. 16,2s za nimi znajdują się Gucwa i Małek. Podium uzupełniają Igor Bartołd i Paweł Wiśniewski (+24,6s).

Dwa razy z rzędu na drugiej pętli najszybsi wśród Gości byli Jerzy Suder i Krzysztof Świstak w Mitsubishi Lancerze. Straty poniesione na pierwszej próbie sprawiają jednak, że załoga ta znajduje się dopiero na szóstym miejscu. Na pierwszym miejscu znajdują się Grzegorz Dudek i Grzegorz Bieniek. Dalej znajdują się Kokoszka i Szwed (+13,6s) oraz Sobczak i Koprowski (+26,4s).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.
Do Góry