Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

1. Rally Pickup Design (OS 1-2): Babraj i Majewski liderują w RO!

Rozpoczęła się druga runda cyklu Tarmac Masters 2018! Zawodnicy pokonali już dwa odcinki specjalne, OS Fully (5,3 km) oraz Hilly (6,0 km). W klasyfikacji RO obie próby zapisali na swoje konto Marcin Babraj i Michał Majewski. Załoga Citroëna C2 ma 23,8s przewagi nad załogą Terlikowski / Grabski (Mitsubishi Lancer) oraz 32,3s nad załogą Gazda / Mikuliszyn (Citroën C2 R2).

Po pierwszej próbie sportowej bardzo ciasno było w klasyfikacji SKJS! Pierwsze cztery załogi zmieściły się w dwóch sekundach! Najlepszym czasem błysnęli jadący Mitsubishi Lancerem Damian Drapikowski i Adrian Mroszczyk. Za nimi sklasyfikowano załogi Pisz / Brzeziński (+1,0s, Subaru Impreza) i Gucwa / Małek (+1,8s, Subaru Impreza). Na następnej próbie Drapikowski i Mroszczyk powtórzyli swój wyczyn, odjeżdżając już znacznie swojej konkurencji. W klasyfikacji generalnej 8,2s tracą do nich Gucwa i Małek. Podium uzupełniają Bartołd i Wiśniewski (+25,8s, BMW E30).

W klasie Gość liderują Grzegorz Dudek i Grzegorz Bieniek w Volkswagenie Golfie. Drugie miejsce, ze stratą 8,2s, zajmują Mateusz Kokoszka i Łukasz Szwed (Peugeot 206). 9,1s tracą do nich Piotr Czypionka i Radosław Gorski (Opel Astra).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.
Do Góry