Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
Przyszłość Rajdu Walii nie jest pewna. W kalendarzu pojawi się Irlandia Północna?
Szef Hyundai Motorsport zadowolony z postawy Sebastiena Loeba w Chile
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

1. Rally Pickup Design (OS 1-2): Babraj i Majewski liderują w RO!

Rozpoczęła się druga runda cyklu Tarmac Masters 2018! Zawodnicy pokonali już dwa odcinki specjalne, OS Fully (5,3 km) oraz Hilly (6,0 km). W klasyfikacji RO obie próby zapisali na swoje konto Marcin Babraj i Michał Majewski. Załoga Citroëna C2 ma 23,8s przewagi nad załogą Terlikowski / Grabski (Mitsubishi Lancer) oraz 32,3s nad załogą Gazda / Mikuliszyn (Citroën C2 R2).

Po pierwszej próbie sportowej bardzo ciasno było w klasyfikacji SKJS! Pierwsze cztery załogi zmieściły się w dwóch sekundach! Najlepszym czasem błysnęli jadący Mitsubishi Lancerem Damian Drapikowski i Adrian Mroszczyk. Za nimi sklasyfikowano załogi Pisz / Brzeziński (+1,0s, Subaru Impreza) i Gucwa / Małek (+1,8s, Subaru Impreza). Na następnej próbie Drapikowski i Mroszczyk powtórzyli swój wyczyn, odjeżdżając już znacznie swojej konkurencji. W klasyfikacji generalnej 8,2s tracą do nich Gucwa i Małek. Podium uzupełniają Bartołd i Wiśniewski (+25,8s, BMW E30).

W klasie Gość liderują Grzegorz Dudek i Grzegorz Bieniek w Volkswagenie Golfie. Drugie miejsce, ze stratą 8,2s, zajmują Mateusz Kokoszka i Łukasz Szwed (Peugeot 206). 9,1s tracą do nich Piotr Czypionka i Radosław Gorski (Opel Astra).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.
Do Góry