Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

​Wilki na trasie polskiej Korsyki​

​Wolf.Motorsport wystawi dwie załogi podczas 3. Rundy SKARS Tarmac Masters zwanej polską Korsyką​. Wilki z Wrocławia pojadą ​​samochodami Renault Clio Sport – Kamil Winnicki z Jarosławem Paterem oraz Jakub Gieruszczak z Łukaszem Szwedem.

Dla Kamila Winnickiego będzie to kolejny start podczas, którego będzie zdobywał cenne doświadczenie i punkty do licencji​. ​Choć kierowca Wolf.Motorsport nie ukrywa, że będzie walczył o jak najlepsze lokaty.

3. Runda Tarmac Masters to pierwsza profesjonalnie zaplanowana przez nas impreza z pełnym zapleczem, podzielonymi rolami, koordynacją, serwisem i nawet… leżakami dla zawodników (sic!). Dzięki temu nie tylko ja, ale wszystkie nasze pięć załóg, będą mogły skupić się tylko i wyłącznie na aspekcie sportowym, radości z jazdy i walce o podium, a nie martwić się kulisami rajdu. To niesamowite, że zbudowaliśmy zespół, który daje takie możliwości rozwoju, a sukcesy sportowe są tu moim zdaniem wypadkową wszystkich dobrze poukładanych elementów. Jesteśmy w toku prac i fajnie będzie zweryfikować postępy podczas najbliższych zawodów. Do zobaczenia na trasie!

Jakub Gieruszczak pojawi się po raz pierwszy jako kierowca w serii Tarmac Masters. Syn dwukrotnego wicemistrza Polski stawia na naukę, ale nie zamierza zdejmować nogi z gazu.

Trzecia runda Tarmac Masters jest jednocześnie pierwszą, w której startuję jako kierowca. Auto jest solidnie przygotowane, tak samo jak cała nasza ekipa na ten rajd. Startowałem już w tym cyklu jako pilot. Na fotelu kierowcy siedział wówczas Kamil Winnicki. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem poziomu organizacji, biorąc pod uwagę, że to samodzielna, amatorska impreza. Tym razem nie​ będę jechał z, ale ​będę się ścigać z Kamilem i mam nadzieję, że narzucimy i utrzymamy dobre tempo aż do ostatniego oesu.

Zespół Wolf.Motorsport będzie również wspierać trzy załogi startujące w imprezie. Więcej o starcie w Tarmacu znajdziecie tutaj.

Wolf.Motorsport jest młodym zespołem, którego ambicje dążą do RSMŚl i RSMP. Team z Wrocławia wspiera i pomaga w rozwoju niedoświadczonych kierowców i pilotów, a oprócz tego oferuje pełną koordynację startów wraz z zapleczem. Partnerem strategicznym jest firma Wolf Technologie. Starty wspierają Winnicki Consulting, Auto Moto Serwis oraz Detail Garage. Partnerem medialnym jest portal Rajdy24.pl.

Zapraszamy na fanpage Wolfa.
Do Góry